• szukaj
  • użytkownik
  • koszyk
    0

O Firmie

Firma ELAST-POL istnieje na rynku od 1995 roku. Przez cały okres działalności doskonalimy swoje umiejętności i technologie.

Zajmujemy się produkcją wyrobów z poliuretanu (elastomeru). Wykonujemy wszelkiego rodzaju tuleje do wahaczy (silentblocki), odboje i podkładki nad sprężyny do samochodów terenowych i ciężarowych.

Specjalizujemy się również w dziedzinie regeneracji drążków reakcyjnych do samochodów ciężarowych oraz w dziedzinie regeneracji podzespołów pneumatyki hamulcowej i innych części do naczep i pojazdów użytkowych.

Jesteśmy firmą rodzinną, co jest niewątpliwie naszą zaletą. Wspólnie dbamy o jakość produktów i o zadowolenie klientów. Nieustannie doskonalimy nasze wyroby , dzięki czemu ich parametry mają najlepszą możliwą jakość.

Staramy się utrzymać wyrobioną przez wiele lat markę na najwyższym poziomie, jednocześnie „podnosząc poprzeczkę” naszych możliwości produkcyjnych i usługowych.

Efektem naszych starań jest uzyskanie certyfikatów takich jak ISO 9001:2008, RZETELNA FIRMA, CERTYFIKAT UCZCIWOŚCI, CERTYFIKAT JAKOŚCI

POLITYKA JAKOŚCI

 polityka-c

 

Z.P.U.H. "Elast-Pol" u Pawła Paweł Smółka W celu potwierdzenia zgodności Systemu Zarządzania Jakością z norma 2001:2008 uzyskał certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie: "Produckcja i sprzedaż wyrobów z poliuretanu, sprzedaż części samochodowych". Numer certyfikatu: 60648/A/0001/UK/Po

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy Sklepy i Warsztaty Samochodowe.

Zobacz naszą ofertę

Nasze Polibusze i Drążki Wysyłamy Przesyłkami Kurierskimi.

Naszych Przedstawicieli Znajdziecie na Giełdach Samochodowych:

Sobota: Kraków/Rybitwy
Niedziela: Słomczyn k/Grójca

Znaleziono
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi