Elast-Pol tuleje poliuretanowe

Infolinia

Infolinia

32 645 28 47

Komentarze

Andrzej | Suzuki Vitara Super Poliuretanowe Tuleje 
Karol | Suzuki Samurai Tuleje do resorów Pasują  Idealnie Polecam ;)
Kamila | Nissan Polibusze sprawdzają się Idealnie Polecam!

Galeria

Produkcja poliuretanu, polibusze 4X4, tuleje, odboje
TIR - regeneracja drążków reakcyjnych, sierżantów
Pneumatyka Tir - zawory, zaciski, sprężarki powietrza
 • Produkcja poliuretanu, polibusze 4X4, tuleje, odboje

 • TIR - regeneracja drążków reakcyjnych, sierżantów

 • Pneumatyka Tir - zawory, zaciski, sprężarki powietrza

Witamy na naszej stronie!

Witaj,

25 maja 2018 roku rozpoczyna się wykonywanie Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu ochronę Twoich danych osobowych.


W
Z.P.U.H „ELAST-POL” U PAWŁA Paweł Smółka z siedzibą w Żuradzie, ul. Słoneczna 50,
32-300 Olkusz
popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych i podnoszenie świadomości w tym zakresie. W związku z powyższym przesyłamy informację o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Ci w związku z tym prawach.

Dotychczasowe środki ochrony danych osobowych w  Z.P.U.H „ELAST-POL” U PAWŁA Paweł Smółka z siedzibą w Żuradzie, ul. Słoneczna 50, 32-300 Olkusz  spełniały wymagania Rozporządzenia.

Nasza działalność związana jest z produkcją wyrobów z poliuretanu (elastomeru). Wykonujemy wszelkiego rodzaju tuleje do wahaczy (silentblocki), odboje i podkładki nad sprężyny do samochodów terenowych i ciężarowych. Specjalizujemy się również w dziedzinie regeneracji drążków reakcyjnych do samochodów ciężarowych oraz w dziedzinie regeneracji podzespołów pneumatyki hamulcowej i innych części do naczep i pojazdów użytkowych.

W związku z powyższym zbieramy dane kontaktowe osób zainteresowanych ofertą naszą oraz partnerów.

Poniżej przedstawiamy ogólne zasady, zgodnie z którymi przetwarzamy dane osobowe.

Konkretny cel i podstawa przetwarzania są zawsze podawane w odrębnej klauzuli informacyjnej kierowanej do osób, których dane dotyczą.

Gdyby któryś z poniższych zapisów wydał się Państwu niejasny lub wzbudził wątpliwości prosimy napisać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r. (dalej jako: RODO) informuję, że:

 1. Administratorem Twoich (Pana/Pani) danych osobowych jest Z.P.U.H „ELAST-POL” U PAWŁA Paweł Smółka z siedzibą w Żuradzie, ul. Słoneczna 50, 32-300 Olkusz, 
 2. Kontakt z Z.P.U.H „ELAST-POL” U PAWŁA Paweł Smółka z siedzibą w Żuradzie,
  ul. Słoneczna 50, 32-300 Olkusz
   jest możliwy: za pomocą e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , za pomocą telefonu: +48 32 645 28 47, 660 780 873 drogą pocztową: Słoneczna 50, 32-300 Olkusz
 3. Twoje (Pana/Pani) dane osobowe będą przetwarzane przez Z.P.U.H „ELAST-POL” U PAWŁA Paweł Smółka z siedzibą w Żuradzie, ul. Słoneczna 50, 32-300 Olkusz w celu:

Przetwarzamy dane w różnych sytuacjach biznesowych, poniżej przedstawiamy informacje na temat celów przetwarzania oraz podstaw prawnych.

Konkretny cel i podstawa przetwarzania podawane w odrębnej klauzuli informacyjnej kierowanej do osób, których dane dotyczą.

Pana/Pani dane mogą być przetwarzane w celu:

Podstawa przetwarzania:

 1. Zawarcia i wykonania umowy/zlecenia oraz świadczenia usług zgodnie z umową/zleceniem,

niezbędność przetwarzania danych do zawarcia i wykonywania umowy,

 1. dla celów marketingowych Administratora danych, w tym w celach analitycznych,

udzielona zgoda, a w niektórych przypadkach (np. kontaktu w celu uzyskania zgody) także uzasadniony interes Administratora danych, (np. lepszego doboru usług do potrzeb naszych klientów, ogólnej optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o naszych klientach, naszej wewnętrznej analizy finansowej itp.)

      3. ewentualnie w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami dochodzenia roszczeń związanych z zawartą z Panem/Panią umową /świadczonymi usługami.

niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych; uzasadnionym interesem Administratora danych jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń lub obrona przez nimi,

      4. w celach archiwalnych (dowodowych) prawnej potrzeby wykazania faktów

niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych, uzasadnionym interesem Administratora danych jest możliwość prawnej potrzeby wykazania faktów

5.      w celu badania satysfakcji klientów

niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych; uzasadnionym interesem administratora danych jest poprawa jakości oferowanych usług

Okres, przez który dane będą przechowywane

4.      Niezależnie od podstawy przetwarzania, zgodnie z którą przetwarzamy Twoje (Pana/Pani) dane osobowe, będziemy przechowywać je do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy / świadczenia usług lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy/zlecenia.

5.      Tam, gdzie przetwarzamy dane osobowe w oparciu o usprawiedliwiony interes Administratora danych ( w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. f RODO.), dane osobowe nie będą przetwarzane dla określonego celu, jeżeli zgłosisz sprzeciw wobec takiego przetwarzania.

 1. Pamiętaj, że jeśli przetwarzamy Twoje (Pana/Pani) dane w oparciu o Twoją (Pana/Pani) zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać, a my możemy przetwarzać Twoje dane tylko do tego momentu. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe za pomocą:
  e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , za pomocą telefonu: +48 32 645 28 47, drogą pocztową: ul. Słoneczna 50, 32-300 Olkusz lub przez osobiste zgłoszenie do siedziby Administratora danych.

Odbiorcy danych

7.      Twoje dane (Pana/Pani) mogą być przekazywane naszym podwykonawcom (podmiotom przetwarzającym) np. firmom księgowym, prawniczym, dostawcom usług IT, podmiotom przetwarzającym dane w celu windykacji należności, firmom wysyłkowym, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem danych i wyłącznie zgodnie z poleceniami wydawanymi przez Administratora danych.

Prawa osoby, której dane dotyczą

 1. Przysługuje Ci (Panu/Pani) prawo dostępu do Twoich (Pana/Pani) danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Jeśli podstawą przetwarzania Twoich (Pana/Pani) danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych, możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich (Pana/Pani) danych osobowych jest zgoda, masz prawo cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wobec Ciebie (Pana/Pani) nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), w tym Twoje dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

9.      W zakresie, w jakim Twoje (Pana/Pani) dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy/ świadczenia usług lub przetwarzane na podstawie zgody przysługuje Ci (Panu/Pani) także prawo do przenoszenia danych osobowych. W takiej sytuacji otrzymasz od nas swoje dane osobowe w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie, nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.

 1. Przysługuje Ci (Panu/Pani) również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.
 2. Twoje (Pana/Pani) dane osobowe nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, który tworzą państwa Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Lichtenstein.

Dziękujemy za zaufanie

Produkcja poliuretanu

Firma Elast-pol to wiodący producent najwyższej jakości wyrobów z poliuretanu o zróżnicowanym składzie chemicznym i strukturze. Jest to tworzywo posiadające szczególne właściwości ze względu na swoją wysoką wytrzymałość, której wartość kilkakrotnie przewyższa te same właściwości w standardowej gumie.

Jako producent wyrobów z poliuretanu oferujemy tworzywa, które charakteryzują się uniwersalnością, ze względu na możliwość dostosowania poszczególnych parametrów do konkretnych zamówień dla naszych klientów. Są one wykorzystywane przede wszystkim jako elementy zawieszeń pojazdów, których zadaniem jest zwiększenie ich trwałości oraz żywotności.

Oferowane produkty

W naszym asortymencie zawarte są przede wszystkim następujące akcesoria:

 • tuleje poliuretanowe,
 • zaciski hamulcowe,
 • polibusze,
 • drążki reakcyjne,
 • wiele innych akcesoriów.
Zastosowanie

Tuleje, zaciski hamulcowe czy polibusze, które znajdują się w naszej ofercie, trafiają przede wszystkim do samochodów specjalnych. Przeznaczone są w większości przypadków do pojazdów ciężarowych TIR, a także terenowych, charakteryzujących się napędem 4x4.

Zobacz hity z naszej oferty


nissan-patrol-y60,61-do-2000r.mimosrody8
Nissan Patrol y60/61 do 2000r.MIMOŚRODY
zobacz szczegóły aby dowiedzieć się co wchodzi w skład zestawu
suzuki-samurai
Suzuki Samurai
zobacz szczegóły aby zobaczyć jakie elementy wchodzą w skład zestawu.

Partnerzy

 • 4x4
 • Opel Frontera
 • Escape
 • Offroad
 • karlowicz4x4
 • 4x4safari
 • suzuki-serwis
 • usaparts24
 • centralpak
 • omm4x4

isorf

cu

Fastlan.pl
projektowanie stron Bydgoszcz
projektowanie stron Wrocław


 x 
Twój koszyk jest pusty